Dôležité: aôsldfjaôlsdfjasôfj Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Ako sa stať členom?

Obsadiť voľné pracovné miesta je pre zamestnávateľov čoraz náročnejšie. Stojí za tým rastúca zamestnanosť, zhoršujúca sa demografia a nezáujem Slovákov o niektoré pozície. Budúcnosť, pravdepodobne, zmenu neprinesie. 

Súčasná utečenecká vlna z Ukrajiny môže byť pre firmy príležitosťou, ako zmierniť nedostatok pracovníkov. Mnohí zamestnávatelia však nemajú dostatok informácií, akým spôsobom zapojiť ukrajinských občanov do pracovného procesu. Nevedia ako postupovať, nechcú porušiť administratívne predpisy. 

Aby sme to zamestnávateľom uľahčili, vydali sme informačný bulletin Zamestnávanie občanov Ukrajiny. Prehľadne sumarizuje celú problematiku a špecifiká zamestnávania osôb z tretích krajín s dôrazom na „odídencov“ z Ukrajiny 

Zamestnávatelia sa z bulletinu dozvedia ako majú postupovať, ktoré povinnosti musia splniť, aké príspevky vedia získať a na čo by si mali dať pozor. Popisujeme v ňom situácie, ktoré môžu pri zamestnávaní nastať a ponúkame riešenia, ako sa vysporiadať s najčastejšími problémami. 

Veríme, že s našim informačným bulletinom bude pre vás zamestnávanie občanov Ukrajiny jednoduchšie. Bezplatne si ho stiahnete kliknutím na obrázok nižšie. 

Scroll top